10
Ağu

Bu Sene Bursaspor’u İyi İzleyin

   Yazar: Metin Topçu   Kategori: Spor

 

   Geçen sezon Ertuğrul Sağlam geldikten sonra büyük bir çıkış yakalayan Bursaspor, bu sezon da kadrosunu yerinde transferlerle takviye etti.

    Ertuğrul Sağlam geçen sezonun ortasında geldiği Bursaspor’la büyük bir çıkış yakalamış, Timsahlar ligi 6. sırada bitirmişti. Öyle bir çıkıştı ki ikinci yarının puan durumu yapıldığında Bursaspor Beşiktaş’ın ardından ikinci sırada yer alıyordu.

    Turkcell Süper Lig’de 2009-2010 sezonunun ilk haftasında evinde kazanan tek takım Bursaspor oldu. Timsahlar, 1-0 geriye düştükleri Kasımpaşa maçını Zapotocny ve Sercan’ın golleriyle çevirerek lige iyi bir başlangıç yaptılar.

    Büyükler arasında sıralama nasıl olur bilmem ama iki senedir Sivasspor’un yaptığını bu sene Bursaspor yapacak gibi görünüyor. Hatta belki de Sivas’ı da geçerek 5. büyük olmayı başarır Timsahlar. Fahri Kaplan’ın geçen haftaki güzel yazısında anlattığı Bursa şehri bu unvanı fazlasıyla hakediyor.

    Başarılar Ertuğrul Sağlam hocam! Bir Beşiktaşlı olarak seni her zaman destekliyorum. Adam gibi kişiliğinle bütün futbolseverlerin kalbinde taht kurdun. İnanıyorum ki Bursaspor’la hakettiğiniz başarıları yakalayacaksınız.

Spread the love

Tags: ,

Bu Yazı 10th Ağustos 2009 Pazartesi Saat 14:34 Spor Kategorisine Yazıldı.

2 comments so far

yusuf
 1 

çok sağlam geliyoruz çooooook.

Mart 14th, 2010 at 14:19
Bekir Poyraz
 2 

Bursaspor iyi takım ama burası Türkiye.Bursaspor ne kadar iyi olsa da son haftalar kaybedecek veya bu performansını devam ettiremeyecek çünkü şampiyon olması çok zor.

Şampiyonun adı belli Cimbom .Bursaspor’un hedefi 2.lik olsun. :))

Mart 18th, 2010 at 00:04

One Trackback/Ping

  1. Lâfistan » Bursaspor Şampiyonluğun En Büyük Favorisidir    Mar 14 2010 / 11pm:

    […]     Evet, sevgili ve zavallı medyamız. Süper Lig sizin istediğiniz gibi 2 takımlı bir lig olmayacaktır. Buna zaten Beşiktaş izin vermeyeceği gibi Bursaspor gibi takımlarla da ligde şampiyonluk pastasının ortakları artacaktır. Sizin isteğiniz hep Galatsaray ve Fenerbahçe karşıtlığından tiraj oluşturarak “nefret” olgusu üzerinden prim yapmak olsa da ligimiz artık o atmosfrden sıyrılıyor. Bursaspor’un ayak sesini hâlâ duymadınız mı yoksa? Oysa biz taa Ağustos ayında bahsetmiştik bu ayak seslerinden: “ Büyükler arasında sıralama nasıl olur bilmem ama iki senedir Sivasspor’un yaptığını bu sene Bursaspor yapacak gibi görünüyor. Hatta belki de Sivas’ı da geçerek 5. büyük olmayı başarır Timsahlar. ” https://lafistan.com/2009/08/10/bu-sene-bursasporu-iyi-izleyin/ […]

Lütfen Yorum Yaz

İsim
E-Posta Adresiniz
Websiteniz
Yorumunuz