24
Haz

Avrupa Yakası Bu Akşamki Finalle Ekrana Veda Ediyor

   Yazar: Metin Topçu   Kategori: Televizyon

 

   Avrupa Yakası severlerin yüreği cız ediyor bu başlığı okuyunca biliyorum. Burhan, Volkan, Şahika, Aslı, Dilber Hala, Cem, Fatoş, Tanrıverdi, Yaprak, Osman ve diğerleri o kadar bizden biri olmuşlardı ki… Ama her güzel şey gibi Avrupa Yakası da nihayete eriyor. Birkaç yıl daha devam edebilir miydi? Evet, edebilirdi. Ama bitiyor. 🙁 Bir Burhan Altıntop kolay yetişmiii halbuki, 37 sene gerekiyor yetişmesi için.;)

    Lâfistan’da lâfı daha fazla uzatmadan final bölümünün özetine geçelim efendim:

Makbule’nin kına gecesinde bütün kızlar toplanmışlardır. Ancak ertesi gün banyoda pozitif sonuçlu bir hamilelik testi bulunur ve işler karışır! Acaba bebek bekleyen kimdir?

Burhan Altıntop düğün ve pırlanta yüzük bütçesiyle cebelleşmektedir. Bu esnada muhallebiciye gelen oyuncuya Issız Adam filmini seyretmediği için rezil olur ve yakında Aslı’nın röportaj yapacağı Cem Yılmaz’la tanışıp kanka olmayı ve ofis ekibinin gözündeki karizmasını parlatmayı kafaya
koyar!

Volkan artık bir yol ayrımındadır. Hem Şahika’yla ilişkisi, hem geleceği konusunda ümitsizliğe kapılmak üzeredir. Son bir deneme olarak muhallebiciyi ünlülerin uğrak yeri yapmaya karar verir. Bu amaçla yaptığı planlardan birine Emel Sayın, istemeden de olsa dahil olur.

Sokağa dadanan tuhaf dilenci herkesin dikkatini çekmiştir. Dursun kafayı bu evsiz adama takar ve hem lüks hayatının hem de dilenme tekniklerinin takipçisi olur. Bu esnada Osman, Aslı’yla ilgili bazı gerçekleri öğrenir ve küplere biner. Onun raconuna göre büyük hata yapmış olan Aslı, artık
dizinden vurulmayı hak etmiştir!

Makbule uzun zamandır kullandığı deterjanın piyasadan kaldırıldığını öğrenip, imalathaneye gider ve deterjanın yaratıcısıyla tanışır. Makbule’nin hayatında acaba bambaşka bir ruh eşiyle yepyeni bir sayfa mı açılmak üzeredir?!

Meryem ve Osman bir an önce nişanlanmaya karar verirler. Evlilik haberini alan Meryem, artık ihtiyaç hissetmediği Dilber Hala’ya eskisi kadar yakın değildir. İhanete uğradığını hisseden Dilber’in yardımına beklemediği biri koşacaktır.

(Özet, atv.com. tr’den alınmıştır)

Spread the love

Tags: , , , ,

Bu Yazı 24th Haziran 2009 Çarşamba Saat 10:40 Televizyon Kategorisine Yazıldı.

Lütfen Yorum Yaz

İsim
E-Posta Adresiniz
Websiteniz
Yorumunuz