10
Şub

Scolari Fener’e mi Geliyor?

   Yazar: Metin Topçu   Kategori: Spor

   Chelsea sezon başında büyük umutlarla yola çıktığı Brezilyalı teknik adam Luis Felipe Scolari’nin görevine son verdi. İngiltere başta olmak üzere bütün futbol dünyasında büyük yankı uyandıran bu gelişme Türkiye’de özellikle Fenerbahçe taraftarlarını çok heyeceanlandırdı. İnternet forumlarında yazılanlar Fenerbahçe taraftarının Scolari’yi ne kadar çok istediğini gösteriyor. Birçok taraftar yaptığı yorumlarda Aziz Yıldırım’a seslenerek başkanın Aragones’i gönderip Scolari’yi Fenerbahçe’nin başına getirmesini istiyor. Fenerbahçe’deki geleceği tartışılan Aragones’in gönderilip Scolari’nin Fener’e gelmesi uzak bir ihtimal değil. Ancak böyle bir durumda kaybeden Aragones olmayacak. O tazminatını alıp yaşlılık döneminde parasını afiyetle yiyecek. Olan Türkiye’nin parasına olacak.

     Son İstanbul Büyükşehir Belediye mağlubiyetiyle taraftarın sabrının taşması, Aziz Yıldırım’ın bu sıkıntılı durumdan çıkmak için bir hamle yapacağı düşüncesini akla getiriyor. Scolari’nin Chelsea ile yolunu ayırması taraftar kadar Aziz Yıldırım’ın aklına da yeni bir plan getiriyordur. Önümüzdeki günler ne gösterecek bilemeyiz ama Scolari Fener buluşmasının uzak bir ihtimal olmadığını söyleyebiliriz.

Spread the love

Tags: , , , ,

Bu Yazı 10th Şubat 2009 Salı Saat 14:50 Spor Kategorisine Yazıldı.

2 comments so far

qökhan
 1 

valla inaşlallah olur scolari gibi bie adam inşalalh gelir aragone bye bye şampiyon fenerbahçe yaşa scolari

Şubat 13th, 2009 at 16:59
hava
 2 

artık yabancı teknik adamlardan bıktım fenerbahçeyi tanıyan taraftarı atmosferi bilen biri gelsin ama scolariyide denemekte zarar olmaz

Şubat 15th, 2009 at 12:47

Lütfen Yorum Yaz

İsim
E-Posta Adresiniz
Websiteniz
Yorumunuz