Bu yazıyı yazmadaki amacım hem Avrupa Yakası’nı hem de futbolu ilgiyle izleyen ve bu akşam Avrupa Yakası’nı mı millî maçı mı izleyeceğiz diye düşünenlere yardımcı olabilmektir.

   Bu akşam Avrupa Yakası saat 20:00’de Atv’de. Türkiye-Estonya maçı ise 21:30’da TRT’de. Yani ilk bir buçuk saat Avrupa Yakası’nı rahatlıkla izleyebiliriz. Ama işin zor kısmı 21:30’da başlıyor. Atv’de Avrupa Yakası’nın bitişi 22’yi geçiyor. Bu da ya Avrupa Yakası’nın son kısımlarının ya da Türkiye-Estonya maçının ilk yarısının feda edilmesi demek. Ya da ikisinin de yarım yamalak izlenmesi demek. İşte alttaki paragrafı okuyanlar en az hasarla bu kaybı telafi edecekler. 

    Önce şunu belirteyim ki uydu alıcısı olmayanlar için bir formülümüz yok. Uydu alıcısı olanlara tavsiyem maçı Atv’nin Avrupa için yayın yapan kanalında izlemeleridir. Çünkü Avrupa yayınında geçen haftanın özeti yer almıyor ve normal atv’ye göre reklamlar daha kısa sürdüğü için dizi genellikle 21:45 civarında bitiyor. Yani millî maçla Avrupa Yakası sadece 15 dakika çakışmış oluyor. Dizilerin son bölümde reklam girdiğini düşünürsek bu 15 dakikanın 10 dakikasında Avrupa Yakası zaten reklam girmiş olacak. Böylece hem maçı hem de Avrupa Yakası’nı en az kayıpla izlemiş oluyoruz. Benden söylemesi. 😉

Spread the love

Tags: , ,

Bu Yazı 15th Ekim 2008 Çarşamba Saat 12:05 Diziler, Genel Güncel Kategorisine Yazıldı.

2 comments so far

hüseyin
 1 

Milli maç kahvede seyredilir 😀

Ekim 15th, 2008 at 13:57
 2 

İlahi metin bey ne güzel programlama bu. Bir daha dikkat ederim.

Ekim 15th, 2008 at 22:42

Lütfen Yorum Yaz

İsim
E-Posta Adresiniz
Websiteniz
Yorumunuz