18
Ağu

Oyun1game.com Siteye Oyun Ekleme

   Yazar: ?brahim ARSLAN   Kategori: Web Bilgisi

Merhaba; Şimdi sizlere kardeş sitemiz oyun1game.com tarafından site tasarımcılarına sunulan yeni bir hizmeti tanıtacağım.

Sitene Oyun Ekleme : Web dünyasına yeni atılan birçok webmaster için gerekli html kodlarından biri. Bu html kodları sayesinde yeni bir kodlama sistemi yapmadan oyun1game.com sitesindeki tüm oyunları rasgele sıralanmış şekilde sitenizde gösterebilir ve ziyaretçileriniz için kolay ulaşım linki oluşturmuş olursunuz. Sitede bulunan html kodlarını sitenizin veya bloğunuzun (wordpress.com, bedavasitem.com, azbuz.com, blogcu.com, blogspot.com, sitemynet.com vb.) uygun boşluktaki herhangi bir yerine yapıştırarak anında oyunların bulunduğunuz sayfada yer almasını sağlayabilirsiniz. Fakat kodları eklerken dikkat etmeniz gereken bir husus var, bu kodlar yazı yazma kısmına eklenirse browser bunları yazı gibi okur ve sizede kötü bir görüntü sunar. Sizler bu kodları eklerken sitenizin düzenleme kısmına gectiğinizde buradaki kodları html kısmına ekleyin ve sonra çalıştırın göreceksiniz oyunlar anında belirecek sitenizde.

Umarın konu anlaşılmıştır eğer sorun yaşarsanız yorumlar kısmından sitenizide belirterek yardım alabilirsiniz.

Spread the love

Tags: , ,

Bu Yazı 18th Ağustos 2008 Pazartesi Saat 13:26 Web Bilgisi Kategorisine Yazıldı.

Bir Yorum

 1 

Bir süredir aktif olmayan sitene oyun ekle sayfası yeniden yayına geçmiştir. Yakın zamanlarda da üst kısımdaki logo aktifleşecek oyunların isimlerinin fontu yenilecek ve daha çok içerik eklecektir. Kolay gelsin.

Ağustos 29th, 2011 at 03:41

Lütfen Yorum Yaz

İsim
E-Posta Adresiniz
Websiteniz
Yorumunuz